mgr Jagoda Warzecha
Jestem Absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, a także studiów podyplomowych z Logopedii. W roku 2017 rozpoczęłam pracę logopedyczną z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Nabyłam w ten sposób doświadczenie i umiejętności pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju.
Do zajęć podchodzę nieszablonowo, by dostosować je do potrzeb każdego dziecka indywidualnie. Pracę Logopedy łączę z funkcją wychowawcy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, rozwijając w ten sposób swoje umiejętności pedagogiczne i terapeutyczne.
W wolnym czasie lubię czytać kryminały i słuchać muzyki.