mgr Kalemba Joanna
Z wykształcenia jestem pedagogiem, studia magisterskie ukończyłam w Akademii Pedagogicznej Ignatianum w Krakowie, oprócz tego studia podyplomowe o kierunku Oligofrenopedagogika oraz Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z autyzmem, Zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi.
Swoją wiedzę uzupełniam kursami i szkoleniami:
- „Terapia ręki oraz zaburzenia motoryki małej”;
- III stopniowy kurs – „Stosowana Analiza Zachowań w pracy terapeutycznej z osobami z autyzmem”,
- „Stymulacja neurosensoryczna metodą Tomatisa”;
- „Podejście systemowe w terapii rodzin”.
Praca z małym człowiekiem to dla mnie wyzwanie, ale też ogromna radość. Z zainteresowaniem i ciekawością obserwuję jego rozwój, pomagam przezwyciężać trudności i uczę się od niego rozumienia jego dziecięcego świata. Prywatnie mama dwóch chłopców Dominika i Patryka.